PHU IVET
Paweł Koj

Szyszków 1F
46-310 Gorzów Śląski

tel. 600-835-074

O nas

Firma P.H.U. „IVET” Paweł Koj z Gorzowa Śląskiego k/Praszki w województwie opolskim rozpoczęła swoją działalność już w 2005 roku. Zajmuje się wykonawstwem i serwisem kompletnych instalacji technicznych w budynkach. Specjalizuje się szczególnie w montażu, uruchamianiu i serwisowaniu systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Dokonuje także montażu i serwisu innych instalacji jak np. wodno-kanalizacyjnych czy gazowych. Firma IVET Paweł Koj posiada status Autoryzowanego Instalatora Vaillant.

Oferujemy szereg rozwiązań możliwych do zastosowania w nowych energooszczędnych budynkach o standardzie energetycznym WT 2021. Również w przypadku budynków modernizowanych, możemy zaoferować odpowiednie optymalne rozwiązanie polegające np. na wymianie starego kotła grzewczego na pompę ciepła powietrze/woda. Instalujemy i serwisujemy takie urządzenia jak pompy ciepła czy kotły gazowe. Nieodzownym elementem budynków jest także wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja).

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenie w branży. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Posiadamy wysokie kwalifikacje do prowadzenia specjalistycznych prac. Dzięki uprawnieniom FGAZ możemy prowadzić prace przy urządzeniach z czynnikami chłodniczymi. Są to zarówno klimatyzatory, jak i coraz bardziej popularne w ostatnich latach powietrzne pompy ciepła typu SPLIT.

Najczęściej realizowane prace dotyczą takich urządzeń i systemów, jak m.in.:

  • instalacje centralnego ogrzewania budynków
  • pompy ciepła typu SPLIT i MONOBLOK
  • instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne
  • instalacje gazowe oraz wodne i kanalizacyjne